Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua
Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

Відповідно до ст. 238 ЦПК України відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідження
1. Під час відтворення звукозапису, демонстрації відеозапису, що мають приватний характер, а також під час їх дослідження застосовуються правила цього Кодексу щодо оголошення і дослідження змісту особистого листування і телеграфних повідомлень.
2. Відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису проводяться в судовому засіданні або в іншому приміщенні, спеціально підготовленому для цього, з відображенням у журналі судового засідання особливостей оголошуваних матеріалів і зазначенням часу демонстрації. Після цього суд заслуховує пояснення осіб, які беруть участь у справі.
3. У разі потреби відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису можуть бути повторені повністю або у певній частині.
4. З метою з’ясування відомостей, що містяться у матеріалах звуко- і відеозапису, а також у зв’язку з надходженням заяви про їх фальшивість судом може бути залучено спеціаліста або призначено експертизу.
Відповідно до ст. 236 ЦПК України Оголошення і дослідження змісту особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції. Зміст особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції фізичних осіб може бути оголошений і досліджений у відкритому судовому засіданні тільки за згодою осіб, визначених Цивільним кодексом України.
У зв’язку з тим, що ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.не має можливості бути присутньою у судовому засіданні при розгляді цивільної справи надаю суду відеозапис особистих пояснень ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.щодо розгляду цивільної справи.
Я, адвокат Скрябін О.М. представляючи інтереси позивача по справі не заперечую проти відтворення демонстрації відеозапису та їх дослідження у відкритому судовому засіданні.
На підставі викладеного та керуючись Цивільним процесуальним кодексом України

ПРОШУ:

1. Долучити до матеріалів цивільної справи відеозапис особистих пояснень ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.щодо розгляду цивільної справи за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
2. Відтворити за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні або в іншому приміщенні, спеціально підготовленому для цього, з відображенням у журналі судового засідання особливостей оголошуваних матеріалів і зазначенням часу демонстрації.

ДОДАЮ:
1.Відеозапис особистих пояснень позивача по справі

Адвокат                                                          О.М. Скрябін
23.06.20__ 

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні було складено юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні дистанційно.

Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні | Як самостійно написати (зразок, шаблон) 2022

Як скласти Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні до суду (зразок, приклад, шаблон, форма, документ). Послуги сімейного адвоката – підготовка документів онлайн.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн