Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа

Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа

Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Заяви судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Але до теперішнього часу цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу не розглянута та рішення не прийнято. На офіційному сайті «Судова влада» в розділі «Стадії розгляду» відсутні відомості
На підставі викладеного

ПРОШУ:

Надати інформацію про те, на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
У зв’язку з чим до теперішнього часу не було прийнято рішення по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.

Відповідь на мою заяву прошу надіслати на електронну пошту мені адвокату Скрябіну О.М. 3002218355@mail.gov.ua та в паперовому вигляді на адресу: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149, корп. 2.

Адвокат                                              О.М. Скрябін
23.06.20__ 

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Заяви судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Заява судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Заяву судді про надання інформації на якій стадії розгляду знаходиться цивільна справа дистанційно.

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 4.33 з 5 )
Розлучення онлайн