Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька

Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька

Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька.

Солом’янський районний суд м. Києва
вулиця Полковника Шутова, 1, м. Київ, 03113
Позивач:
______________________________
Адреса: _____________________
ІПН _______________
електронна пошта: ________________
офіційна електронна адреса відсутня
Тел. ______________
Представник позивача:
Адвокат ____________________
Адреса для листування: ________________
ІПН _____________
електронна пошта: ________________
офіційна електронна адреса:
_______________________
Тел: _____________
Відповідач:
Адреса: _____________________
ІПН _______________
електронна пошта: ________________
офіційна електронна адреса відсутня
Тел. ______________

Третя особа,
яка не заявляє самостійних вимог 1:

Відділ реєстрації фізичних осіб
Виконавчого комітету _____________ міської
ради ____________________області,
00000, ______________________ область,
м. __________, вул. ___________, ___
код ЄДРПОУ ______________
тел. (000) 0-00-00,
e-mail: __________________
інші засоби зв’язку невідомі
Третя особа,
яка не заявляє самостійних вимог 2:

Виконавчий комітет ____________ міської
ради __________________ області
як орган опіки та піклування
00000, _________________ область,
м. ____________, вул. ___________, __
код ЄДРПОУ ____________
тел. (0000) 0-00-00,
e-mail: ____________________
інші засоби зв’язку невідомі

Позовні вимоги мають немайновий характер

 

Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька

Я та відповідач перебуваємо у шлюбі з «__»_____ ____ року. Шлюб було зареєстровано відділом державної реєстрації актів цивільного стану __________, про що «__»_____ ____ року складено відповідний актовий запис № ___. Даний факт підтверджується копією свідоцтва про шлюб серія ___ № ______, виданого «__»_____ ____ року відділом державної реєстрації актів цивільного стану ____________________ (оригінал зазначеного документа знаходиться у позивача).

У шлюбі в нас народилася (вся) донька (син) (за наявності інших дітей, вказати їх)

– ПІБ, «__»_____ ____ року народження, що підтверджується копією свідоцтва про народження серія __ № ____, виданого «__»_____ ____ року __________________, про що «__»_____ ____ року складено відповідний актовий запис № __ (оригінали зазначених документів знаходяться у позивача).

(За наявності інших дітей – зазначити відомості про місце їх реєстрації).

На даний час шлюб між нами у встановленому законом порядку не розірвано, проте фактично шлюбні відносини були припинені з _______ року. Після припинення шлюбних відносин та народження доньки (сина), я разом з нею (им) (дітьми) переїхала на постійне місце проживання в с. _______ _______________ р-ну _____________ області, але прописку маю за адресою: 00000, _________ обл., м. _______, вул. _______, буд. __, кв. __.

Мій чоловік, ПІБ, зареєстрований та проживає в іншому місці, а саме за адресою: 00000, _________ обл., м. _______, вул. _______, буд. __, кв. __.

Після припинення шлюбних відносин, я з чоловіком не спілкуюся та сімейні стосунки не підтримую.

«__»_____ ____ року я звернулася до відділу реєстрації фізичних осіб виконавчого комітету ___________ міської ради ___________ області з заявою про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини ПІБ, __.__.___ року народження, за адресою: вулиця __________, будинок № ___, квартира № ___ в місті __________ ___________ області, тобто за моїм місцем реєстрації, але у реєстрації доньки (сина) мені було відмовлено у зв’язку з не наданням письмової згоди батька на реєстрацію дитини за місцем реєстрації матері. Даний факт підтверджується копією заяви про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини від __.__.____ року за № _______ до відділу реєстрації фізичних осіб (оригінал зазначеного документа знаходиться у позивача).

Частиною 4 статті 29 ЦК України передбачено, що місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров’я, в якому вона проживає.

Відповідно до ч.2 ст. 154 СК України батьки мають право звертатися до суду, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій за захистом прав та інтересів дитини, а також непрацездатних сина, дочки як їх законні представники без спеціальних на те повноважень

Згідно з ч.1 cт.160 СК України, місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.

Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом (ч.1 ст. 161 СК України).

 

На підставі викладеного й відповідно до ч. 4, 5 ст. 19, ч. 1, 2 ст. 161 СК України, керуючись ч. 1, 2 ст. 35, ст. 36, ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130 ЦПК України

прошу:

1. Надати дозвіл на зняття з реєстрації дитини П.І.П. сина, ____________ року народження, уродженця і жителя м. ______________ ______________області у ________________________ (попереднє місце реєстрації) та надати дозвіл на реєстрацію місця проживання П.І.П. сина, ____________ року народження, уродженця і жителя м. ______________ ______________області  _______________________ (наступне місце реєстрації).

2. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.

3. Залучити до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог – Виконавчий комітет _____________ міської ради _____________ області та Виконавчий комітет _____________ міської ради _____________ області, що знаходяться за адресами: ______________ ______________обл., поштовий індекс _____ та зобов’язати їх подати до суду необхідні документи.

Додатки:

1. Копія свідоцтва про розірванню шлюбу.

2. Копія свідоцтва про народження сина.

3. Довідка з місця проживання.

4. Характеристика з місця роботи відповідача.

5. Характеристика з місця проживання позивача.

6. Характеристика з місця проживання відповідача.

7. Довідка про заробітну плату позивача

8. Довідка лікаря нарколога.

9. Квитанція про сплату судового збору.

10. Дві копії позовної заяви з додатками.

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька дистанційно.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 2 з 5 )
Розлучення онлайн