Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів

Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів

Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

До ______________ міськрайонного суду
_____________________________ області

Позивач:  ___________________________,
__________ року народження,

яка проживає за адресою:
_________________________________

Відповідач: _________________________,
__________, уродженець м. ____________
_______________________________ обл.,

який проживає за адресою:
___________________________, і працює
___________________________________

 

Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів

 

__________ року я уклала  шлюб з __________________, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міськвиконкому ______________області, актовий запис №______.

Від шлюбу ми маємо дочку – ____________, ________________ року народження, яка проживає разом зі мною і перебуває на моєму утриманні.

Починаючи з літа минулого року, відповідач почав зустрічатися з іншою жінкою, внаслідок чого наше подальше спільне життя і збереження шлюбу стало суперечити моїм інтересам.  У зв’язку з цим на початку березня цього року я припинила з ним шлюбні стосунки і перестала  вести спільне господарство.

Примирення між нами неможливе, оскільки відповідач виявляє намір одружитися з іншою жінкою.

Спільне майно ми поділили  добровільно.

Чоловік на розірвання шлюбу згоден.

Шлюб ми розриваємо вперше.

За домовленістю між нами дочка залишиться  проживати разом зі мною.

На  її утримання я бажаю стягувати з відповідача аліменти. Він працює  у _______________ на посаді ___________,  отримує заробітну плату і згідно із ст. 180 Сімейного кодексу України зобов’язаний утримувати дитину. 
Аліменти він нікому не платить.

На підставі викладеного й відповідно до ч. 2 ст. 104, ч. 3 ст. 105, ч. 1 ст. 110, ст. 112,  ст. 180, ч. 3 ст. 181, 182, ч. 1 ст. 183,  ч. 1 ст. 191   СК України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України

прошу:

1. Розірвати шлюб між мною і відповідачем  _____________, зареєстрований _________року у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міськвиконкому ______________ області, актовий запис №_____.

2.Стягувати з ___________, ________року народження, уродженця і жителя м. ______________ ______________ області, аліменти на мою користь на утримання  дочки ___________, __________ року народження,  у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш одного  неоподатковуваного мінімуму доходів громадян щомісяця, починаючи стягувати від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення дочкою повноліття.

3. Суму судового збору, сплаченого мною за подачу цієї позовної заяви, стягнути з відповідача.

4. Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць. 

Додатки:

  • Свідоцтво про укладення шлюбу.
  • Копія свідоцтва про укладення шлюбу.
  • Дві копії свідоцтва про народження дочки.
  • Довідка з місця проживання.
  • Копія довідки з місця проживання.
  • Довідка про  зарплату відповідача.
  • Копія довідки про зарплати відповідача.
  • Квитанція про сплату судового збору.
  • Копія квитанції про сплату судового збору.
  • Копія позовної заяви.

01.07.20__                                                              (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони позовної заяви про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про розірвання шлюбу та стягнення аліментів була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про розірвання шлюбу та стягнення аліментів дистанційно.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн