Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Заява про ознайомлення з матеріалами справи. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Заяви про ознайомлення з матеріалами справи.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua
Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Я, адвокат Скрябін О.М. представляю інтереси позивача, на підставі договору про надання правової допомоги.
Відповідно до п. 10 ст. 14 ЦПК України 10. Процесуальні та інші документи і докази в паперовій формі зберігаються в додатку до справи в суді першої інстанції та у разі необхідності можуть бути оглянуті учасниками справи чи судом першої інстанції або витребувані судом апеляційної чи касаційної інстанції після надходження до них відповідної апеляційної чи касаційної скарги.
На підставі викладеного, керуючись ЦПК, України

ПРОШУ:

1.Надати можливість мені, адвокату Скрябіну О.М. ознайомитись з матеріалами цивільної справи за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу, а також зробити фотокопії документів за допомогою власного технічного засобу, які знаходяться у матеріалах справи.
ДОДАЮ:
1.Копія Договору про надання правової допомоги.
2.Копія Ордеру про надання правової допомоги.
3. Копія посвідчення адвокат

Адвокат                                                          О.М. Скрябін
23.06.20__ 

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Заяви про ознайомлення з матеріалами справи, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Заява про ознайомлення з матеріалами справи була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Заяву про ознайомлення з матеріалами справи дистанційно.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн