Позовна заява на розірвання шлюбу зразок

Позовна заява на розірвання шлюбу зразок

Позовна заява на розірвання шлюбу зразок

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява на розірвання шлюбу зразок. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви на розірвання шлюбу зразок.

Зарічний районний суд м. Суми

м. Суми, вул. Академічна, 13, 40030                 

Позивач: ХХХХХ Ніна Семенівна                 

зареєстроване місце проживання:___________

фактичне місце проживання:_______________

(реєстраційний номер  облікової картки          

платника  податків ( ІПН) за його наявності    

або номер і серія паспорта для фізичних осіб –

громадян України )_______________________

Тел.: 00-00-00

офіційна електронна адреса відсутня               

адреса електронної пошти: WQ15@15net         

 

Відповідач:  ХХХХХ Іван Іванович

зареєстроване місце проживання:

(реєстраційний номер  облікової картки            

платника  податків ( ІПН) за його наявності

або номер і серія паспорта для фізичних осіб –  

                    громадян України )

 Тел. 00-00-00

офіційна електронна адреса відсутня                  

адреса електронної пошти: WQ15@15net    

        

Позовна заява на розірвання шлюбу зразок

15 червня 2008 року я зареєструвала шлюб з ХХХХХ Іваном Івановичем у Відділі реєстрації актів цивільного стану Сумського міського управління юстиції, актовий запис № 647 (Копія свідоцтва про одруження Серія 1-БП № 028739 від 15 червня 2008 року).

Від даного шлюбу спільних дітей не маємо.

Підставою для розірвання шлюбу є ті обставини, що у нас відсутні спільні інтереси з чоловіком, наявні різні погляди на життя, відсутнє взаєморозуміння. Ми втратили почуття любові та поваги один до одного. З відповідачем спільного господарства не ведемо.

У відповідності до ч.3 ст. 105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Вважаю, що  наш з відповідачем  шлюб фактично припинив  існування, подальше спільне життя  і збереження шлюбу суперечить моїм інтересам, у зв’язку з чим наполягаю на його розірванні.

Відповідно до ст. 109 Цивільного процесуального кодексу України, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Розірвання шлюбу судом відбувається за позовом одного з подружжя відповідно до ст. 110 СК.

Відповідно до п.6 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що заходи досудового врегулювання спору не проводилися.

Відповідно до  п.7.ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що вжиття заходів забезпечення доказів або позову  до подання позовної заяви не здійснювалось.

Відповідно до п.8 ч.3 ст.175 ЦПК України зазначаю перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви_____________________________________________________,

-зазначаю докази, які не можуть бути подані разом з позовною заявою (за наявності)_______.

Відповідно до  п.8 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що у позивача (або іншої особи) перебувають оригінали  письмових або електронних доказів , копії яких додано до заяви.

Згідно із п.9 ч.3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що понесені мною витрати становлять _____________ (оплата судового збору),________________(витрати за надання правової допомоги) що підтверджується квитанцією. Очікую понести такі витрати __________________________.

У відповідності із п.10 ч.3 ст.175 ЦПК України підтверджую, що мною не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Судовий збір сплачений мною в повному обсязі на підставі п.1.3.ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» .

Якщо особа звільнена від сплати судового збору  відповідно до закону, в позовній заяві зазначаються  підстави звільнення позивача від сплати судового збору.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. 175  Цивільного процесуального кодексу України,-

ПРОШУ:

Розірвати шлюб укладений між мною, ХХХХХ Ніною Семенівною та ХХХХХ Іваном Івановичем, зареєстрований 15 червня 2008 року у Відділі реєстрації актів цивільного стану Сумського міського управління юстиції, актовий запис № 647.

Додаток:  оригінал квитанції про сплату судового збору

                  2 копії позовної заяви

                  2 копії свідоцтва про шлюб

                  2 копії паспорта та коду РНОКПП

                  попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач           

                  поніс  і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи

 «___» __________ 20___р.                                           _____________                                                                                           (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви на розірвання шлюбу зразок, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява на розірвання шлюбу зразок була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву на розірвання шлюбу зразок дистанційно.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн