Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками

Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками

Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про нецільове використання аліментів батьками

До Деснянського районного суду м. Києва
Позивач:
ХХХХХХХ Антон Володимирович, 1970 р. народження,

який проживає за адресою: 04123 м. Київ,

вул. Бальзака, 90, кв. 189
Відповідач:
ХХХХХХХ Тетяна Петрівна, 1972 р. народження,

яка проживає за адресою: 04123 м. Київ,

вул. Бальзака, буд. 22, кв. 189

Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками

15 січня 2000 року було укладено шлюб між мною та ХХХХХХХ Тетяною Петрівною, зареєстрований органом РАГС Деснянського району м. Києва, актовий запис М 251.

У 2001 році у нас народився син ХХХХХХХ Дмитро Антонович. А 20 травня 2003 року за рішенням Деснянського районного суду № 123-03 наш шлюб було офіційно припинено, за цим же рішенням дитина повинна була залишитись з матір’ю, а на мене було покладено обов’язок сплачувати аліменти на утримання сина. Враховуючи те, що на той момент я не мав постійної роботи, ми досягли згоди про те, що я сплачуватиму аліменти у розмірі 250 гривень на місяць.
У березні 2004 р. я влаштувався на високооплачувану роботу в банк “Аваль” на місце керівника відділу зв’язків із громадськістю, і відповідно з’явилася можливість надавати більше коштів на утримання сина. Тому ми з колишньою дружиною уклали нову угоду про надання мною аліментів, за якою я повинен був сплачувати одну тисячу гривень щомісячно.
Я регулярно бачуся із сином і останнім часом став помічати, що він постійно ходить в одному і тому самому одягу. На мої запитання про те, чому мати не купує йому речі, син відповів, що вона тільки собі регулярно купує нові речі. Тоді я негайно звернувся до батьків ХХХХХХХ Тетяни Петрівни — Чудновця Михайла Федоровича та Чудновець Інги Миколаївни, у яких наша дитина постійно проживає. На мої запитання, чи надає їм моя колишня дружина кошти на утримання дитини, вони відповіли, що самі регулярно надають їй гроші, оскільки, за словами колишньої дружини, вона від мене «копійки не отримує», та цим самим підтвердили мої підозри про те, що майже всю суму, яку я сплачую, відповідачка витрачає на власні потреби. У свою чергу, батьки були дуже здивовані, коли дізналися, що я регулярно виплачую їй вищезазначену суму.
Я вважаю, що відповідачка використовує аліменти не за їх цільовим призначенням, тобто не на утримання дитини, а для задоволення власних потреб, що суттєво шкодить нашій дитині. Останнім часом, крім аліментів, я оплачую у дитячому садку навчання дитини англійської мови, оскільки відповідачка каже, що аліментів не вистачає і на утримання, і на виховання.
На моє звернення до органу опіки і піклування Деснянського району м. Києва я отримав спочатку формальну відписку про те, що згідно зі cm. 186 СК цільове використання коштів перевірено і порушень не встановлено, а коли попросив матеріали перевірки, то почув, що її усно опросили і вона повідомила, як використовує аліменти. Неофіційно мені повідомили, що вони не мають можливості і реальних заходів для встановлення фактичних витрат на утримання дитини.
Тому на підставі наведеного та з урахуванням вимог статей 179, 186 СК, а також статей 4, 5, 15, 30 СК

ПРОШУ:

Зобов’язати ХХХХХХХ Тетяну Петрівну не менше двох разів на рік надавати Бойку Антону Володимировичу звіт про використання отримуваних нею аліментів на утримання дитини Бойка Дмитра Антоновича, а кошти, з приводу яких не надано звіту, зобов’язати відповідачку вносити на особистий банківський рахунок Бойка Д. А. у місцевому відділенні Державного ощадного банку України.
Викликати і допитати в якості свідків Чудновця Михайла Федоровича та Чудновець Інгу Миколаївну, які мешкають: 04126 м. Київ, вул. Тимошенка, буд. 11, кв. 14, на предмет утримання ними дитини.
Додатки:
1. Копія свідоцтва про шлюб.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
4. Письмова угода про сплату аліментів.
5. Довідка про розмір моєї заробітної плати.
6. Квитанції про сплату аліментів.
7. Квитанція про сплату судового збору.
8. Відповідь органу опіки і піклування Деснянського району м. Києва.
9. Довідка про відкриття рахунка на ім’я
Бойка Д. А. у місцевому відділенні Державного ощадного банку України
10. Копія позовної заяви.
01.07.20__                               (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про нецільове використання аліментів батьками, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про нецільове використання аліментів батьками була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про нецільове використання аліментів батьками дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн