Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин

Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин

Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Зустрічної позовної заяви про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин.

Назва суду
Позивач: С.
(поштовий індекс, адреса)
Відповідач: В.
(поштовий індекс, адреса)

Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин

Судом прийнято до впровадження позов В. до мене про поділ майна подружжя, нібито нажитого з ним під час спільного проживання.
Позов В. вважаю таким, що не відповідає дійсності та вимогам закону.
З відповідачем я перебувала у шлюбі з 28 лютого 1999 року до 25 січня 2004 року (копії свідоцтва про шлюб та свідоцтва про розірвання шлюбу містяться у додатку №___).
Однак спільне проживання і сімейні відносини з ним тривали менше двох років. З початку січня 2001 року до розірвання шлюбу (25.01.2004) між нами фактично припинились шлюбні відносини. Із Відповідачем маємо доньку І., 19.10.99 (копія свідоцтва про народження міститься у додатку №___). Відповідач залишив сім’ю і повернувся до своїх батьків, з якими постійно проживає до цього часу.
За час спільного з ним проживання (1999 – 2000 pp.) ніякого майна, що підлягає поділу, не було набуто. Відповідач не дбав про матеріальне забезпечення сім’ї, свій заробіток не вносив до сімейного бюджету, витрачав його у своїх власних інтересах.
З 2001 року я проживаю одна з дитиною І., народженою 19 жовтня 1999 року. Шлюбних відносин не відновлювали.
У 2003 році я за свої власні кошти та за допомогою батьків придбала гаражний бокс у гаражному кооперативі “Славутич” (адреса) вартістю 25 тис. грн та автомобіль BMW-5051 вартістю 35 тис. грн. Відповідач жодної копійки не дав для придбання цього майна. Тому його позов про поділ майна подружжя є безпідставним, не підтвердженим ніякими доказами.
Відповідно до вимог ст. 57 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, але на кошти одного з них, належить йому особисто (п. 3 ч. 1). Суд також може визнати особистою власністю майно, набуте одним із них під час їхнього окремого проживання у зв’язку з фактичним припиненням шлюбних відносин (ч. 6).
Факт набуття мною гаражного боксу в кооперативі та автомобіля BMW-5051 під час окремого з відповідачем проживання та повного припинення сімейних відносин підтверджують такі докази:
1. Свідоцтво про право власності на гаражний бокс, видане за розпорядженням ________________________ райдержадміністрації від 5 грудня 2003 року.
2. Біржовий договір купівлі-продажу автомобіля BMW-5051 від 21 липня 2003 року.
3. Свідоцтво про реєстрацію автомобіля BMW-5051 на моє ім’я.
4. Довідка гаражного кооперативу “Славутич” про прийняття мене до членів кооперативу та вартість гаражного боксу.
5. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Придбання автомобіля за мої кошти підтверджується оформленням гаражу та автомобіля на моє ім’я, декларацією про доходи за 2002, 2003 роки та довідкою про виплату заробітної плати за місцем роботи. Зазначені обставини можуть також засвідчити громадяни П. та К.
На підставі статей 3, 140, 141 ЦПК, п. 3 ч. 1 та ч. 6 ст. 57 СК України, –

ПРОШУ:

1. Прийняти зустрічний позов до розгляду в одному провадженні з позовом В.
2. Визнати за мною право особистої приватної власності на гаражний бокс площею 21,2 кв. м у гаражному кооперативі “Славутич”, вартістю 25 тис. грн та автомобіль BMW-5051 випуску 1998 року вартістю 35 тис. грн.
3. Допитати як свідків П. (адреса) та К. (адреса).

Додаток:
1. Свідоцтво про право власності на гаражний бокс (копія).
2. Біржовий договір купівлі-продажу (копія).
3. Свідоцтво про реєстрацію автомобіля (копія).
4. Декларація про доходи за 2002 – 2003 роки (копії, два примірники).
5. Довідка про виплату заробітної плати.
6. Копія свідоцтва про шлюб.
7. Копія свідоцтва про  розірвання шлюбу.
8. Квитанція про сплату судового збору.
7. Копія позовної заяви.
02.07.20__                                              (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Зустрічної позовної заяви про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Зустрічна позовна заява про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Зустрічну позовну заяву про визнання особистою власністю майна, набутого за час окремого проживання та фактичного припинення шлюбних відносин дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн