- Розлучення без поділу майна
- Подати на розлучення без поділу майна: способи оформлення
- Оформити розлучення без поділу майна через РАЦС
- Заява на розлучення без поділу майна подружжя через суд
- Розлучитися без поділу майна за допомогою адвоката
- Скільки коштує розлучення без поділу майна?
- Питання адвокату про розлучення без поділу майна
Розлучення без поділу майна
Правила розірвання шлюбу в Україні періодично змінюються, що викликає низку питань у подружжя, яке вирішило розлучитися. Сьогодні згідно з Сімейним кодексом існують різні варіанти розірвання шлюбу – розлучення з поділом майна і без нього. Розлучення без поділу майна характеризується найпростішою процедурою оформлення.
Поділ майна при розлученні може бути врегульований в договірному порядку без юридичного оформлення або після розірвання шлюбу в суді при необхідності.
Подати на розлучення без поділу майна: способи оформлення
Оформити розлучення без поділу майна можна у двох державних інстанціях. Ви можете подати на розлучення через РАЦС або оформити розірвання шлюбу через суд, залежно від індивідуальних обставин Вашої сімейної пари.
Процедура розлучення без поділу спільної власності передбачає юридичне оформлення виключно розриву шлюбних відносин, не торкаючись майнових питань та розв’язання питань про дітей.
Такий процес розлучення найбільш швидкий і простий, а також вимагає мінімальної підготовки документів для розлучення.
Оформити розлучення без поділу майна через РАЦС
Для того, щоб подати на розлучення без поділу майна через РАЦС слід підготувати документи на розлучення через РАЦС (паспорти, ІПН та свідоцтво про шлюб). Сімейна пара має прийти до районного РАЦСу та написати заяву на розлучення.
Після подання документів у подружжя є місяць для прийняття остаточного рішення. Цей термін має на увазі, що кожен з подружжя може змінити своє рішення і забрати заяву, що означатиме відмову в розірванні шлюбу.
Заява на розлучення без поділу майна подружжя через суд
Розлучення без поділу майна через суд може бути оформлене шляхом подання спільної чи позовної заяви. Спільна заява доречна у разі розлучення з дітьми за згодою подружжя.
Позовна заява на розірвання шлюбу без поділу майна подається за відсутності згоди в одного з подружжя розлучатися. Підготовка документів та заяви при судовому процесі розлучення вимагає юридичних знань. Тому найкраще звертатися за допомогою до адвоката з розлучення, який допоможе прискорити судове оформлення розлучення.
Розлучитися без поділу майна за допомогою адвоката
Чому при розлученні без поділу майна рекомендують звертатися до адвоката з розлучення? Сімейний адвокат допоможе првильно та вшидко підготувати заяву та документи на розлучення до суду, що гарантуватиме позитивний результат шлюборозлучного процесу.
Крім цього, допомога адвоката передбачає можливість оформлення процесу розлучення без присутності та Вашої особистої участі. Це особливо актуально під час оформлення розлучення в іншому місті чи країні.
Зв’язатися з адвокатами нашої юридичної компанії можна зручним для Вас способом – телефоном, електронною поштою, в месенджері (Вотсап, Вайбер, Телеграм). Всі контакти є на нашій компанії.
Розлучення онлайн – це простий і ефективний спосіб оформити розірвання шлюбних відносин з мінімальними витратами часу, коштів та енергії.
Скільки коштує розлучення без поділу майна?
Вартість послуг при розлученні без поділу майна залежить від того, в якій державній інстанції оформляється процес розлучення. При розірванні шлюбу через РАЦС подружжя оплачує держмито, а при розлученні в суді слід сплатити судовий збір.
Також завжди вкладайте у ціну розлучення вартість послуг адвоката, яка залежить від обсягу роботи та витраченого юристом часу на розв’язання питань, пов’язаних із розлученням без поділу майна.
Питання адвокату про розлучення без поділу майна
Не відкладайте консультацію юриста під час розлучення, щоб не затягувати процес розлучення. Звертайтеся до перевірених адвокатів для вирішення всіх юридичних аспектів процесу розлучення.
Корисні матеріали сайту rozluchennya-onlain.com.ua: