Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років.

До __________ міського суду
Донецької області
адреса:________________

Позивач: Особа_1,
Проживаю за адресою:__________________
тел.:_________________

Відповідач: Особа_2,
проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років

23 лютого 2006 року я уклала шлюб із відповідачем Особою_2. Від цього шлюбу маю доньку – Особу_3, «__»_______ року народження, яка проживає разом зі мною. На даний час, ми з відповідачем проживаємо окремо і збираємося розлучаємося. Особа_2 добровільно не надає мені матеріальної допомоги, а я не можу працювати, оскільки доглядаю за дитину. Джерел доходу, крім соціальних виплат, по догляду за дитиною, до досягнення нею трирічного віку не маю.
Згідно з вимогами ч. 2 ст. 84 СК України, дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка – батька дитини, до досягнення дитиною трьох років. Відповідно до вимог ч. 2 ст. 77 СК України, за рішенням суду аліменти присуджуються одному з подружжя, як правило, у грошовій формі. Згідно з вимогами ч. 1 ст. 79 СК України, аліменти на одного з подружжя присуджуються за рішенням суду від дня подання позовної заяви. Відповідно до норм ч.ч. 1, 2 ст. 80 СК України, аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку (доходу) другого подружжя з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
З наведених норм чинного законодавства України та фактичних обставин справи, вважаю, що Відповідач має можливість сплачувати аліменти на мене, як дружину, у якої проживає дитина, оскільки знаходиться у працездатному віці, працює, інших стягнень по виконавчих документах не має.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 77, 79, 80, 84 СК України, ст.ст. 3, 88,118, 119 ЦПК України, –

ПРОШУ:

Стягувати щомісячно з Особи_2, «__»________ року народження, уродженого у м._________, на мою користь, «__»_______ року народження, уродженої у м.______, аліменти на моє утримання, як дружини, у розмірі 1/4 частини від усіх видів його заробітку, починаючи стягнення з моменту подачі до суду позову і до досягнення дитиною – Особою_3, «__»_________ року народження, трьох років.
Стягнути з Особи_2 судовий збір у сумі __ грн. та витрати за надання мені правової допомоги у сумі ____ грн.
Рішення суду у частині стягнення аліментів за один місяць допустити до негайного виконання.

Додаток:
1.Копія свідоцтва про одруження в 2 прим. на ___арк;
2.Копія свідоцтва про народження Особи_3 в 2 прим. на __арк.;
3.Довідка про склад сім’ї (оригінал і копія) на __арк.
4.Довідка із Управління соціального захисту населення про розмір
отримуваної допомоги по догляду за дитиною до трьох років.
5.Копія паспорта позивача та іденфікаційний номер в 2 прим. на __арк.
6. Копія паспорта відповідача та іденфикаційний номер в 2 прим. на
__арк. (за можливості)

01.07.20__                                                       (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн