Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля)

Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля)

Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля)

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля). Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про поділ майна подружжя (автомобіля).

______________________районному

суду ________________області

Позивач: М. Н. М.

19__ року народження

(поштовий індекс, адреса)

Відповідач: М. В. К.

19__ року народження

(поштовий індекс, адреса)

Ціна позову – ______ грн.

Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля)

3 вересня 20__ року між мною і відповідачем – М. В. К. – був укладений шлюб, зареєстрований у відділі РАЦС (назва), актовий запис N 317 (копія свідоцтва про шлюб міститься у додатку N ___).

Від шлюбу маємо двох неповнолітніх дітей: доньку – М. О. В., народжену 7 березня 2002 року, сина – М. І. В., народженого 15 квітня 2004 року (копії свідоцтв про народження міститься у додатку N ___).

За час перебування у шлюбі з вини відповідача між нами постійно виникали непорозуміння і сварки. Чоловік не виявляв належної уваги до дітей, не цікавився інтересами сім’ї. У січні 20___ року відповідач припинив шлюбні відносини і ведення спільного господарства. Причиною фактичного припинення сімейних стосунків став його зв’язок з іншою жінкою, з якою він має намір одружитися, про що він сам неодноразово повідомляв мене при свідках _____________________________________________________________________.

За таких обставин збереження сім’ї і подальше спільне життя з відповідачем неможливе. Діти перебувають на моєму утриманні.

Під час шлюбу придбано майно, що належить нам на праві спільної сумісної власності:

1. Дачний будинок загальною площею 40 кв. м, вартістю 40 000 (сорок тисяч) грн.;

2. Автомобіль “Форд-Скорпіо”, реєстраційний номер _______________, вартістю 30 000 (тридцять тисяч) грн.;

3. Цегляний гараж (адреса) вартістю 10 000 (десять тисяч) грн.

4. Комп’ютер та периферійні пристрої до нього – вартість системи в комплексі – 6000 (шість тисяч) грн.

На загальну суму 86000 (вісімдесят шість тисяч) грн.

Згоди про добровільний поділ майна між нами не досягнуто.

Беручи до уваги інтереси двох неповнолітніх дітей, які залишаються зі мною, відповідно до вимог ст. 71 СК України вважаю можливим відступити від принципу рівності часток подружжя і виділити мені більшу частину із спільного майна – дачний будинок на суму 40000 (сорок тисяч) грн., комп’ютерну систему – 6000 (шість тисяч) грн. та грошову компенсацію вартості автомобіля – 10000 (десять тисяч) грн.

Відповідач забезпечений житлом і має як підприємець високий рівень доходу (витяг із ЄДРПОУ про реєстрацію як фізичної особи – підприємця додається)

Зазначені обставини можуть засвідчити П. В. К. та С. О. М.

На підставі ст. 3 ЦПК України, ст. 60, ч. 1 ст. 69, статей 70, 71, 110, 112 СК України

ПРОШУ:

1. Постановити рішенням, яке майно, набуте мною з відповідачем, поділити.

2. Виділити мені дачний будинок загальною площею 40 кв. м, вартістю 40000 (сорок тисяч) грн, комп’ютерну систему (в комплексі) вартістю 6000 (шість тисяч) грн, а також грошову компенсацію частки вартості автомобіля в розмірі 10000 (десять тисяч) грн. Усього на загальну суму 56 000 (п’ятдесят шість тисяч) грн.

3. Відповідачу виділити автомобіль “Форд-оріон”, реєстраційний номер _____________, на суму 30 000 (тридцять тисяч) грн, цегляний гараж (адреса) – 10 000 (десять тисяч) грн.

4. Стягнути з відповідача – М. В. К. – на мою користь судові витрати.

5. Допитати в суді як свідків П. В. К. (адреса) та С. О. М. (адреса).

ДОДАТОК:

1. Копія свідоцтва про шлюб.

2. Копії свідоцтва про народження дітей.

3. Копія договору купівлі-продажу дачного будинку.

4. Довідка ДАІ про реєстрацію автомобіля.

5. Договір купівлі-продажу гаражу.

6. Витяг із ЄДРПОУ про реєстрацію як фізичної особи – підприємця додається.

7. Квитанція про сплату судового збору.

8. Копія позовної заяви.

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про поділ майна подружжя (автомобіля), які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про поділ майна подружжя (автомобіля) була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про поділ майна подружжя (автомобіля) дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн