Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада

Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада

Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua
Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Відповідно до ч. 10 ст. 187 ЦПК України Якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи, суд вирішує питання про відкриття провадження у справі. Подальший виклик такої особи як відповідача у справі здійснюється через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
На підставі викладеного та керуючись ЦПК України

ПРОШУ:

1. Викликати відповідача по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
2. Розглянути справу і прийняти рішення по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
3. Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. рішення суду по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу на електронну пошту 3002218355@mail.gov.ua та в паперовому вигляді на адресу: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149, корп. 2.

Адвокат                                                    О.М. Скрябін
23.06.20__

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада було складено юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Клопотання про виклик відповідача через офіційний сайт судова влада дистанційно.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн