Позовна заява про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька
Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька.
До Хмельницького міськрайонного суду
29000, м. Хмельницький, вул. Театральна, 54
Позивач: ХХХХХХХ Олена Володимирівна
що проживає за адресою:
Хмельницька область, Хмельницький район,
м. Хмельницький, вул. Екскаваторів, 13/3
поштовий індекс 29000
тел.:**********
Відповідач: ХХХХХХХ Іван Дмитрович
що проживає за адресою:
Хмельницька область, Хмельницький район,
м. Хмельницький, вул. Екскаваторів, 15
поштовий індекс 29000
тел.:**********
Треті особи:
Орган опіки та піклування
(поштовий індекс, адреса, телефон)
Позовна заява про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька
Я, ХХХХХХХ Олена Володимирівна, перебувала в зареєстрованому шлюбі з ХХХХХХХом Іваном Дмитровичем з 12 липня 2008 р. по 13 березня 2013 р. Шлюб розірвано на підставі рішення Хмельницького міськрайонного суду від «___» ___________ 2013 року.
Від шлюбу ми маємо неповнолітню доньку – ХХХХХХХ Юлію Іванівну, 19 квітня 2010 року народження. За рішенням суду місце проживання доньки після розлучення визначено разом зі мною. В цей час дитина проживає зі мною за адресою: м. Хмельницький, вул. Екскаваторів, 13/3.
Я матеріально утримую та належним чином піклуюсь про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
З часу розірвання шлюбу відповідач участі у вихованні та догляді за дитиною не бере, розвитком дитини не цікавиться, матеріальної допомоги на утримання та розвиток дитини не надає.
Більш того, відповідач безпідставно чинить перешкоди позивачці у здійсненні нею заходів, спрямованих на покращення здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
Зокрема, відповідач відмовляється надати у передбаченому законодавством України порядку дозвіл на виїзд малолітньої ХХХХХХХ Юлії Іванівни за кордон для відпочинку та оздоровлення останньої.
Водночас моя донька часто хворіє на застудні захворювання, для лікування та профілактики яких, за рекомендаціями лікарів, необхідне періодичне перебування дитини на морі. Крім того, виїзд дитини за кордон вочевидь сприятиме розширенню світогляду дитини та добре позначиться на її духовному та інтелектуальному розвитку як особистості.
Але не зважаючи на це, мій колишній чоловік – ХХХХХХХ Іван Дмитрович, безпідставно не надає згоди на виїзд дитини за межі України. При цьому жодних вагомих аргументів, які б пояснювали та обґрунтовували його відмову, він не наводить.
Вважаю, що така позиція мого колишнього чоловіка і батька неповнолітньої Митрофанової Юлії Іванівни, шкодить її інтересам та не сприяє її всебічному та гармонійному розвитку, порушує право дитини на повний та гармонійний розвиток її особистості та вказує на зловживання відповідачем своїми батьківськими правами.
За змістом ст. ст. 2, 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України, документами, що надають право на виїзд з України і в’їзд в Україну та посвідчують особу громадянина під час перебування за її межами, зокрема є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини. Оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків. За відсутності згоди одного з батьків, виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.
Відповідно до п. 4 Постанови КМУ від 27.01.1995 р. «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України», виїзд за межі України громадян, які не досягли 16-річного віку, у супроводі одного з батьків або у супроводі осіб, які уповноважені одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється у разі пред’явлення оригіналів документів або їх нотаріально посвідчених копій, зокрема, рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків.
Враховуючи викладене, зважаючи на необхідність періодичних виїздів дитини за кордон для відпочинку та оздоровлення, безпідставне небажання батька дитини надати згоду на виїзд дитини за кордон, керуючись статтями 3, 4, ч. 9 статті 110, статтею 367 ЦПК України, –
Прошу:
1. Надати ХХХХХХХ Олені Володимирівні дозвіл на виїзд ХХХХХХХ Юлії Іванівни 19 квітня 2010 р. н. за кордон без дозволу (згоди) батька дитини ХХХХХХХа Івана Дмитровича до повноліття дитини.
2. Дозволити ХХХХХХХ Олені Володимирівні або її офіційному представникові, без згоди батька ХХХХХХХа Івана Дмитровича, оформлювати документи для тимчасового виїзду або супроводу неповнолітньої ХХХХХХХ Юлії Іванівни 19 квітня 2010 р. н. за межі України до країн ближнього та дальнього зарубіжжя до досягнення нею повноліття.
3. Допустити негайне виконання рішення суду.
Додатки:
1. Копія свідоцтва про одруження.
2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
3. Копія свідоцтва про народження ХХХХХХХ Ю.І.
4. Довідка про зареєстрованих у квартирі ____.
5. Копія позовної заяви та додатків для відповідача.
6. Докази сплати судового збору.
01.07.20__ (підпис)
Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про надання дозволу суду про тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди батька дистанційно.