Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі

Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі

Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Заяви про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)
ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України За відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п’яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.
На підставі викладеного

ПРОШУ:

1. Відкрити провадження по цивільній за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
2. Ухвалу про відкриття провадження надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту 3002218355@mail.gov.ua та в паперовому вигляді на адресу: 69039, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149 корп.2

Адвокат                                                          О.М. Скрябін
01.07.20__

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Заяви про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Заява про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Заяву про надіслання ухвали про відкриття провадження у справі дистанційно.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн