Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем

Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем

Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про поділ майна подружжя з іноземцем.

До ___________________________ суду
Полтавської області
__________________________, 38500

Позивач: _______________________________,
«__». ___. 19__ року народження,
проживає за адресою: ______________,
індекс_____, засоби зв’язку (телефони,
електронна адреса), ідентифікаційний
номер_________________

Відповідач _______________________________,
___________________ року народження,
проживає за адресою: ______________,
індекс______, засоби зв’язку (телефони,
електронна адреса), ідентифікаційний
номер, якщо такі відомі
Ціна позову:__________

Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем

“____”_________року мною було зареєстровано шлюб з відповідачем, який потім відповідно до ____________________________________________
(вказати документ на підставі якого шлюб розірвано, із зазначенням його атрибутів)
В період шлюбу до моменту фактичного припинення шлюбних відносин та припинення ведення спільного господарства за спільні кошти мною та відповідачем набуто спірне майно: ______________________________________________
(вказати найменування майна та його вартість)
Вказане майно знаходиться __________________________________________________.
Відповідно до ст. 60 СК України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).
Відповідно до ст. 70 СК України у разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.
З метою досудового врегулювання цього спору я неодноразово зверталася(вся) до відповідача стосовно поділу мирним шляхом, через нотаріальну контору, на що останній ніяк не реагує або ж відмовляється від цього.
Я підтверджую, що на час подання цього позову мною не подано іншого позову до цього ж відповідача з цим самим предметом та з цих самих підстав.
Оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви перебувають у мене та можуть бути надані в судовому засіданні.
Попередній розрахунок суми судових витрат, які я поніс(несла) у зв’язку із розглядом справи, відповідно до ст. 4 ЗУ “Про судовий збір” із вимоги майнового характеру складає 1% від ціни позову, в сумі ____ грн. ___ коп.
Відповідно до ст. ст. 175, 176, 177 ЦПК України, ст. ст. 60, 70, 71, 105, 110 Сімейного кодексу України, –

ПРОШУ:

1. Прийняти позов до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Поділити майно, що є нашою спільною сумісною власністю наступним чином — залишивши за мною _____________________________.
(вказати найменування майна)
Додатки:
1. Копія рішення або свідоцтва про розірвання шлюбу.
2. Копія довідки з селищної (сільської) ради про склад сім’ї.
3. Копія паспорта, ідентифікаційного номера позивача.
4. Перелік майна, що є спільною сумісною власністю.
5. Інші докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується позовна заява.
6. Квитанція про сплату судового збору.
7. Копія позовної заяви та доданих до неї документів для Відповідача.
01.07.20__                                                    (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про поділ майна подружжя з іноземцем, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про поділ майна подружжя з іноземцем була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про поділ майна подружжя з іноземцем дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн