Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду

Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду

Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Скарги судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Я, адвокат Скрябін О.М. звертався з заявою про надіслання мені рішення суду по цивільній справі про розірвання шлюбу, однак рішення до теперішнього часу так і не отримав.
На підставі викладеного
ПРОШУ:
Вжити заходів до працівників канцелярії ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА щодо своєчасного виконання своїх обов’язків щодо надіслання рішення суду.
Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту 3002218355@mail.gov.ua копію рішення суду по цивільній за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
Надіслати мені, адвокату Скрябіну О.М. в паперовому вигляді копію рішення суду по цивільній справі за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу, на адресу: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 149, корп. 2

Адвокат                                                          О.М.Скрябін
23.06.20__ 

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Скарги судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Скарга судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Скаргу судді на бездіяльність працівників канцелярії суду щодо своєчасного надіслання рішення суду дистанційно.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн