Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації

Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації

Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації. Тому для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації.

До ________ районного суду м.___________

адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:

__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:

_____________, тел:__________________

Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації

Я, Особа_1, та Особа_2, відповідач у даній справі, перебували у шлюбі, який був розірваний, про що в Книзі реєстрації розірвань шлюбів Відділу реєстрації актів цивільного стану _____________ районного управління юстиції в м.Києві зроблено відповідний актовий запис № _______ від 30.09.2008 р.

29.04.2007 р., під час перебування у шлюбі, ми придбали автомобіль _________ державний номер __________ за 155000 гривень.

Після розлучення ми з дружиною не можемо дійти згоди щодо розподілу спільного майна, зокрема зазначеного автомобіля.

Моя колишня дружина, Особа_2, не заперечує проти грошової компенсації за частину автомобіля, але не погоджується на суму в 45 000 грн., які я запропонував.

Відповідно до ст.60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності.

Згідно з ст.70 Сімейного кодексу України та ст.372 Цивільного кодексу України, у разі поділу майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності, частки майна є рівними.

На підставі ст.71 Сімейного кодексу України, майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі.

Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом.

Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, допускається лише за його згодою, крім випадків, передбачених Цивільним кодексом України.

Згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України № 11 від 21.12.2007 року “Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя”, вирішуючи питання про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, зокрема неподільної речі суди мають застосовувати положення ч.ч.4,5 ст.71 СК України щодо обов’язкової згоди одного з подружжя на отримання грошової компенсації та попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.

Керуючись ст.ст.65, 70, 71 Сімейного кодексу України, ст.372 Цивільного кодексу України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України,-

Прошу:

Призначити судову авто-товарознавчу експертизу автомобіля “_____________”, _____року випуску, чорного кольору, державний номер _____________.

Визнати за мною, Особою_1, право власності на автомобіль “__________”, _____, _____року випуску, чорного кольору, державний номер _____________.

Припинити за Особою_2 право власності на автомобіль “_____________”, ______, ______року випуску, чорного кольору, державний номер _____________.

Стягнути з мене, Особи_1 на користь Особи_2 грошову компенсацію, що становить 1\2 вартості автомобіля “_____________”, _______, 2004 року випуску, чорного кольору, державний номер _______________, в розмірі згідно ринкової вартості, встановленої авто-товарознавчою експертизою.

Додатки:
1.Копія свідоцтва про шлюб.

2. Копії свідоцтва про народження дітей.

3. Копія договору купівлі-продажу дачного будинку.

4. Довідка ДАІ про реєстрацію автомобіля.

5. Договір купівлі-продажу гаражу.

6. Витяг із ЄДРПОУ про реєстрацію як фізичної особи – підприємця додається.

7. Квитанція про сплату судового збору.

8. Копія позовної заяви.

01.07.20__                                                 (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації була складена юридичного грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про поділ майна подружжя з виплатою грошової компенсації дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн