Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини

Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини

Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6
Веб-сайт: gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua

Позивач:
ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н.
69000, м. Запоріжжя, вул. Арочна 48
ІПН:3186103786
Паспорт: ВР 216475
E-mail: vr216475@mail.gov.ua
Тел: +380999605927

Відповідач:
ХХХХХХХ Ігор Васильович 02.02.2019 р.н.
69000, м. Запоріжжя, вул. Арочна 48
ІПН: не відомо
Паспорт: не відомо
E-mail: не відомо
Тел.:не відомо

Третя особа:
Відділ по Шевченківському району служби
(управління) у справах дітей
Запорізької міської
ради
69068, м. Запоріжжя,
просп. Моторобудівників 34
Телефон: 2899003

Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини

05 березня 2005 року виконком Арданівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, зареєстрував шлюб між мною, ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н. та ХХХХХХХ Ігор Васильович 02.02.2019 р.н., про що зроблено відповідний актовий запис № 03.
Від спільного шлюбу маємо неповнолітню дитину – Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н На сьогоднішній день наші стосунки фактично припинені. У провадженні ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ знаходиться цивільна справа 336/917/19 за позовом ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н. до ХХХХХХХ Ігор Васильович 02.02.2019 р.н. про розірвання шлюбу.
Також повідомляю суд, що у провадженні ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ знаходиться цивільна справа 336/918/19 за позовом ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н. до ХХХХХХХ Ігор Васильович 02.02.2019 р.н. про стягнення аліментів.
Відповідно до ч.1 ст. 160 СК України, 1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.
На теперішній час дитина, Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н. проживає зі мною за адресою: м. Запоріжжя, вул. Арочна 48, що підтверджується Актом підтвердження фактичного проживання № 7 від 14.05.2019р., копія якого додається.
Я матеріально утримую та належним чином піклуюсь про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
Відповідач участі у вихованні та догляді за дитиною не бере, розвитком дитини не цікавиться.
Протягом останнього року я неодноразово зверталась до відповідача з проханнями надати дозвіл на вивіз дитини для проживання закордон, однак отримувала лише негативні відповіді.
Більш того, відповідач безпідставно чинить перешкоди у здійсненні позивачем заходів, спрямованих на покращення здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
Вважаю, що в інтересах доньки проживати саме зі мною, а не з її батьком. Я маю стабільний самостійний не малий дохід, яким можу у повному обсязі створити всі необхідні умови для проживання та нормального розвитку дитини задовольнити гармонійний розвиток її особистості в атмосфері любові і моральної та матеріальної забезпеченості. В той час як відповідач не має достатнього постійного доходу для матеріального забезпечення умов проживання нашої доньки, Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н.
Я маю комфортабельне житло з сучасним ремонтом та обладнанням, де створені всі умови для проживання, виховання та утримання дитини.
Відповідач не може дати дитині ні належного виховання та розвитку, ні матеріального забезпечення, не може забезпечити нормальних безпечних для здоров’я дитини умов проживання.
Також я не маю протипоказань із медичного боку.
Саме головне, що я мати дитини, яку дуже люблю та хочу займатися її вихованням, брати участь у її житті, у її розвитку та споглядати її ріст.
Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н. моя єдина дитина.
Виходячи із вищезазначеного, єдиним виходом із ситуації є вирішення питання у судовому порядку.
Я, ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н. як мати маю право брати участь у житті дитини. Я розумію, що моя донечка потребує уваги як батька, так і матері, тому в жодному разі зі своєї сторони не буду перешкоджати побаченням відповідача із дитиною. Але, вважаю, що перебування доньки в сім’ї відповідача негативно впливатиме на її виховання та здоров’я. Я хочу дати дитині освіту і добробут. Зі свого боку, я гарантую усе можливе для повноцінного розвитку своєї дитини. Я хочу, щоб донька виросла у сім’ї де її люблять та поважають.
Спиртними напоями я не зловживаю, не палю, добре відношуся до доньки.
Я не згодна із тим, щоб наша донька проживала з відповідачем, наполягаю на визначенні місця проживання Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н. разом зі мною, її матір’ю ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н. Оскільки відповідач декілька разів висловлювався з погрозами в мою адресу, що забере доньку у мене, суд має визначити місце проживання нашої спільної доньки – Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н.
Відповідно до ч. 1 ст. 161 СК України, 1. Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров’я та інші обставини, що мають істотне значення.
Згідно з нормами ч. 2 ст. 15 Закону України «Про охорону дитинства» батьки, які проживають окремо від дитини, зобов’язані брати участь у її вихованні і мають право спілкуватися з нею, якщо судом визнано, що таке спілкування не перешкоджатиме нормальному вихованню дитини.
Відповідно до ст. 141 СК України зазначено, мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.
Відповідно до ст. 157 СК України, питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.
Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.
Відповідно до ч.ч. 4, 5 ст. 19 СК України при розгляді судом спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, позбавлення та поновлення батьківських прав, побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав, відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду, управління батьками майном дитини, скасування усиновлення та визнання його недійсним обов’язковою є участь органу опіки та піклування. Орган опіки та піклування подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають проживати з дитиною, брати участь у її вихованні, а також на підставі інших документів, які стосуються справи.
На підставі викладеного

ПРОШУ:

Визначити місце проживання малолітньої дитини – Феєр Ільяна Іванівна 01 серпня 2008 р.н. зі мною, матір’ю дитини – ХХХХХХХ Кристина Вікторівна 01.01.2019 р.н.
Судові витрати покласти на Відповідача.

ДОДАТКИ в 3х прим:
– Позовна заява – 2 прим.
– Копія паспорту та ІПН позивача.
– Копія свідоцтва про шлюб.
– Копія свідоцтва про народження дитини
– Копія акту підтвердження фактичного проживання № 7 від 14.05.2019р.

01.01.20__                                            (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву в суд про визначення місця проживання малолітньої дитини дистанційно.

 

 

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн