Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні

Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні

Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Позовної заяви про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні.

______________ районний суд

Позивач:ПІП___________________ 00000,

м. _______ вул.______________ т.м. ____________
Відповідач: ПІП_____________ 00000м.

м. __________ вул._________.т.м. ___________

3-тя особа: Орган опіки та піклування _____________

району м. __________ 00000, м. _______,

вул._______________, тел._________

Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні

__________р. я зареєстрував шлюб з ПІП____________. Від цього шлюбу у нас є дитина ПІП__________ _________ р.н.
Однак спільне життя між нами не склалось ми, і згідно з рішенням ____________ районного суду від __________ року, шлюб між нами було розірвано.
Згідно з даним рішенням суду, наш син проживає разом із відповідачкою, з якою я дійшов згоди про можливість виховання та спілкування з дитиною. Зокрема згідно з нашою спільною домовленістю, син проводив зі мною час, щотиждня в неділю, понеділок та вівторок з 8.00 по 20.00.
Однак нещодавно відповідачка почала чинити мені перешкоди у побаченні з сином, що проявлялось в наступному:______________ Свідками цього зокрема були _______________
Частина 2 ст. 157 СК України наголошує на тому, що той з батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.
Вважаю, що виховання дитини належить до найважливіших питань життя сім’ї. Свій обовязок, що до виховання сина, я маю можливість повноцінно виконати, лише за умови безпосереднього спілкування з ним щотижня, протягом декількох днів.
Ст. 159 СК України вказує на те, що у випадку якщо той з батьків, з яким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо у спілкуванні з дитиною та у її вихованні … другий із батьків має право на звернення до суду з позовом про усунення цих перешкод.
Виходячи з вищенаведеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст. 157, 159 СК України,

прошу:

1. Зобов’язати відповідача ПІП______________ усунути перешкоди у спілкуванні з нашим сином ПІП___________________, та визначити такі способи моєї участі у вихованні дитини: систематичні побачення щотижня в неділю, понеділок та вівторок з 8.00 по 20.00
2. Викликати у судове засідання та допитати в якості свідків наступних осіб: _____________
Додаток:
1. Копія позовної заяви;
2. Квитанція про сплату судового збору.
3. Копія свідоцтво про розірвання шлюбу;

4.Копії свідоцтва про народження дитини ;

01.07.20__                                          (підпис)

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Позовної заяви про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Позовна заява про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні була складена юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Позовну заяву про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні дистанційно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Розлучення онлайн