Клопотання про перенесення розгляду справи

Клопотання про перенесення розгляду справи

Клопотання про перенесення розгляду справи

Серед широкого розмаїття документів, які надходять до суду з цивільних  та сімейних справ, одними з найпоширеніших є Клопотання про перенесення розгляду справи. Тому, для Вас корисним буде ознайомлення на сайті «Розлучення онлайн» зі зразком, прикладом, шаблоном, формою документа: Клопотання про перенесення розгляду справи.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ХАРКОВА
61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20
Веб-сайт: https://ln.hr.court.gov.ua
E-mail: inbox@ln.hr.court.gov.ua

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (позивача)

ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н.
адреса: _______________
ІПН: __________________
Паспорт:______________
E-mail: відсутній
Тел: відсутній

Клопотання про перенесення розгляду справи

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу.
На підставі викладеного

ПРОШУ:

Перенести розгляд цивільної справи за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу на іншу дату.
Розглядати цивільну справу за позовом ХХХХХХХ Антон Олегович 15 жовтня 19__ р.н. до ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н. про розірвання шлюбу тільки в присутності мене, адвоката Скрябіна О.М. та відповідача по справі ХХХХХХХ Христина Андріївна 26 лютого 19__ р.н.

Адвокат                                                                    О.М. Скрябін
23.06.20__     

Наголошуємо, що в судах України існують зразки, приклади, шаблони Клопотання про перенесення розгляду справи, які можуть відрізнятись за змістом між собою. Кожний зразок, документ може мати свої унікальні особливості, в залежності від конкретних обставин сімейних обставин. Для того, щоб Клопотання про перенесення розгляду справи було складено юридично грамотно та в суді цей документ не залишили без руху, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного адвоката по розлученням онлайн який допоможе підготувати Клопотання про перенесення розгляду справи дистанційно.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн