Якщо дитина залишається з батьком після розлучення
На жаль, бажання «відібрати» дитини, що в одного, що у другого з батьків може бути викликано не прагненням відстояти інтереси неповнолітнього, а бажанням насолити колишньому чоловікові. Становище дітей, які залишаються з батьком, яким вони по факту не потрібні, жахливо.
Рішення суду про проживання дитини з батьком після розлучення
У контексті цього питання судді належить з’ясувати:
- якого віку діти, і яка їх думка;
- до кого з батьків вони проявляють велику любов і прихильність;
- які моральні якості обох подружжя;
- наскільки кожен з них здатний забезпечити дітей в матеріальному плані.
За яких умов дитину можуть залишити з батьком при розлученні?
Таких критеріїв трохи, і не всі вони мають беззаперечну силу. Однак, як показує практика, батько має всі шанси на передачу йому дітей в таких випадках.
- Дружина не може повноцінно виконувати свої батьківські обов’язки. Вона страждає від алкоголізму або є наркоманкою. Подібні заяви необхідно підтверджувати відповідними медичними довідками.
- Мати недієздатна в психічному або фізичному плані. Це також потрібно обґрунтувати.
- Доведені факти насильства над неповнолітнім або залишення його без нагляду можуть зіграти значну роль в ухваленні судом рішення передати дитину батькові.
- Дружина перебуває в тяжкому матеріальному становищі або не має житлової площі. Ці ситуації не критичні, суд може дати мамі шанс виправити становище: знайти квартиру або влаштуватися на роботу з достатнім рівнем доходу.
- Постійна зайнятість жінки, яка змушує її залишати сина або дочку, наприклад, з родичами, також може зіграти не на її користь в ході визначення місця проживання дітей після розлучення.
- Думка органів опіки може внести свою лепту в результат справи.
- Висновки фахівців, наприклад, дитячого психолога, про те, що малюк більше прив’язаний до тата.
- Думка самих дітей, які досягли десятирічного віку. Однак нерідко суд не брати його до уваги, аргументуючи тим, що бажання дитини йде всупереч з його реальними інтересами.
Варто враховувати і вік дітей. Якщо мова йде про малюків, то їх з більшою ймовірністю залишать з мамою, так як маленькі діти найбільше потребують материнської турботи.
Адвокати радять батькам, які бажають відсудити дітей у матері, постаратися зібрати якомога більше аргументів і доказів, що характеризують їх з позитивної, а її – з негативного боку.
Дитина залишається з батьком після розлучення: умови
Суд залишить дитину з батьком, якщо вдасться довести, що мама не може займатися його вихованням в силу своєї недієздатності або аморального, асоціального способу життя. Встановлене насильство або небажання займатися вихованням, погані матеріальні й житлові умови також можуть зіграти роль в рішенні суду.
Однак щоб виграти справу про визначення місця проживання дітей, батькам доведеться докласти до цього максимум зусиль, бо судді як і раніше в більшості своїй віддають пріоритет матерям.
Послуги адвоката по сімейним справам
Сімейний адвоката надасть Вам юридичну консультацію та допоможе скласти всі необхідні документи по залишенню дитини з батьком.
Ми відповідаємо за якість виконання юридичних послуг та гарантуємо позитивний результат.
За допомогою послуг сімейного адвоката або юриста Ваша справа по залишенню дитини з батьком буде вирішена більш професіонально та швидко.
Звернувшись до нас Ви гарантовано отримуєте професіональну юридичну допомогу по залишенню дитини з батьком.
Ви заслуговуєте нашої професійної юридичної допомоги!
Зробіть перший крок до Вашої перемоги по юридичній справі по залишенню дитини з батьком, подзвоніть або напишіть адвокату і Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання.
Корисні матеріали сайту rozluchennya-onlain.com.ua:
- Розлучення з дитиною до 1 року
- Вік дітей при розлученні батьків
- Думка дитини при розлученні
- Виїзд дитини за кордон з батьком після розлучення
- Чи може батько забрати дитину після розлучення у матері?
- Які права має батько дитини після розлучення?
- З ким залишається дитина при розлученні?
- Як діляться діти при розлученні
- Частка дитини у квартирі при розлученні