Розлучення з громадянином Туреччини

Розлучення з громадянином Туреччини

Розлучення з громадянином Туреччини: основні аспекти

Багато українських громадян укладають шлюб з іноземцями, оскільки сьогодні кордони відкриті для спілкування та знайомства з громадянами інших держав. В Україні дуже популярні шлюби з турками, але досить часто подружжя приходить до рішення, що потрібно оформити розлучення з турком.

Розірвання шлюбу з громадянином Туреччини може бути ініційоване як українським громадянином, так і іноземцем. При цьому країна проживання тут не має значення.

Слід зазначити, що найголовнішим питанням при оформленні шлюборозлучного процесу є визначення підсудності, тобто куди подавати заяву на розлучення з турком.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
У цій статті я розповім про основні засоби розлучення з громадянином Туреччини. Також ми розглянемо особливості розлучення без присутності чоловіка в Україні з дітьми та без дітей. Стаття буде корисною для тих, хто хоче розділити майно та стягнути аліменти з іноземця під час розлучення.
Які обставини розлучення з турком притаманні Вашій ситуації?
розірвання шлюбу з дітьми;
54.84%
розлучення без дітей;
25.81%
розірвання шлюбу без згоди;
12.9%
розлучення без присутності чоловіка;
3.23%
розірвання шлюбу без прописки;
3.23%
розлучення без документів.
0%

Підсудність шлюборозлучного процесу з турком

Підсудність шлюборозлучного процесу з громадянином Туреччини визначається такими факторами:

  • країною, в якій було укладено шлюб;
  • країною проживання подружжя;
  • країною, де зареєстроване подружжя;
  • країною, де оформлено майно подружжя.

Тобто подати на розлучення з турком можна в тій країні, де проживало або прописане подружжя, а також у тій країні, де було укладено їхній шлюб або оформлено майно.

Наступне важливе питання – яку структурну організацію слід подавати на розлучення з громадянином Туреччини.

Далі ми розглянемо основні способи розлучення, які різняться залежно від структурної організації, де оформляється процес розлучення.

Способи розірвання шлюбу з турком

Шлюбний процес з громадянином Туреччини може оформлятися в Україні двома способами:

  • оформлення розлучення через суд;
  • оформлення розлучення через РАГС.

Розірвати шлюб у РАГСі можна, якщо подружжя не має спільних дітей до 18 років, а також, якщо воно оформляє розлучення за обопільною згодою.

Інакше – якщо у подружжя є діти віком до 18 років або один із подружжя проти розлучення, то шлюборозлучний процес може бути оформлений виключно через судові органи.

Процедура розірвання шлюбу з турком через РАГС досить швидка та проста. Тривалість шлюборозлучного процесу, як і при розлученні з українцем, становить один місяць. Цей термін дається подружжю до ухвалення остаточного рішення розірвати шлюбні відносини.

Розірвання шлюбу через суд може ускладнюватись і затягуватися через необхідність оформляти документи для розлучення, а також у разі неявки однієї із сторін судового розгляду.

Щоб прискорити процедуру розірвання шлюбу, рекомендуємо звернутися до сімейного адвоката, який допоможе підготувати всі документи для розлучення та завершити справу про розірвання шлюбу на Вашу користь.

У якій країні краще оформити розлучення із громадянином Туреччини?

На початку статті ми говорили про те, що розірвати шлюб із турком можна не тільки в Туреччині чи в Україні, а й у тій країні, де проживало подружжя або має зареєстроване майно.

З одного боку, такі варіанти розлучення з громадянином Туреччини дають право вибору для чоловіка, який хоче розлучитися, а з іншого боку це ускладнює процес прийняття рішення.

Наші адвокати, орієнтуючись на позитивний досвід розірвання шлюбу з іноземцями, та з турками у тому числі, рекомендують оформляти розлучення з іноземцем в Україні.

Шлюбний процес у Туреччині, як і в інших країнах, передбачає, що потрібно одночасно з розірванням шлюбу юридично оформити аліментів із чоловіка, який житиме окремо від дітей, а також розділити спільне майно.

Це значно затягує процес розлучення з громадянином Туреччини, а також потребує великих матеріальних витрат від подружжя.

Розлучення в Україні:
швидка процедура;
оформлення виключно розлучення;
менші матеріальні витрати.
Розлучення в Туреччині:
тривалий процес;
оформлення аліментів, розподілу майна;
великі фінансові витрати.

Оформлення розлучення з іноземцем в Україні

Оформлення розлучення з турком в Україні відбувається відповідно до українського сімейного законодавства. Тобто розлучитись з іноземцем можна через суд і через РАГС, залежно від індивідуальних обставин справи.

Слід зазначити один важливий момент при оформленні розлучення в Україні з турком – країна, в якій було укладено шлюб.

Якщо подружжя оформило шлюб в Україні, то порядок і підстави для розлучення такі ж, як і при розірванні шлюбу з громадянином України.

Якщо ж подружня пара уклала шлюб у Туреччині, то для розлучення в Україні слід зробити переклад сертифікату про шлюб українською мовою та завірити його за допомогою проставлення апостилю.

Штамп апостиль ставиться на документах для їх легалізації на міжнародному рівні. Процедура легалізації документів для розлучення досить бюрократична, тому рекомендуємо Вам звернутися до добрих адвокатів з розлучення, щоб прискорити процес розлучення з іноземцем.

Процедура розлучення з громадянином Туреччини через суд

Судовий порядок розірвання шлюбу з громадянином Туреччини може відбуватися за допомогою подання спільної заяви та позовної заяви на розлучення.

Подання спільної заяви можливе за згодою двох подружжя розлучитися. Також такий спосіб розірвання шлюбу передбачає оформлення договору про дітей, в якому зазначено, з ким житимуть діти після розлучення, в якому порядку будуть стягнуті аліменти з другого подружжя, а також у якому порядку відбуватиметься участь батьків у вихованні дитини.

Позовна заява на розлучення подається однією стороною, якщо другий чоловік проти розірвання шлюбу. Такий спосіб практичніший, оскільки якщо один із сімейної пари передумає розлучатися, то справа про розлучення не буде закрита, як у разі подання спільної заяви на розлучення.

Розірвати шлюб із турком без присутності чоловіка в Україні

Якщо один із подружжя не може бути присутнім під час оформлення розлучення через суд, то це не є приводом для припинення шлюборозлучного процесу.

Розлучення з турком без присутності може бути оформлене без його приїзду в Україну. У такому разі чоловік, який подає на розлучення до суду, має надати інформацію про місцезнаходження іноземного чоловіка.

Судові органи повідомлять чоловіка про початок шлюборозлучного процесу. Якщо Вам невідоме місцезнаходження дружини іноземця, Ви можете надати інформацію про останнє відоме Вам місце проживання іноземця.

У такому разі краще звертатися до сімейного адвоката, щоб не затягувати судовий процес. Міжнародний адвокат із розлучень допоможе не лише підготувати документи для шлюборозлучного процесу, але й контролюватиме хід справи про розірвання шлюбу. Ви отримаєте гарантований результат у максимально короткий термін.

Розлучитися з турком за наявності неповнолітніх дітей

Наявність у подружжя загальних неповнолітніх дітей є основою оформлення розлучення у суді. Як вже було зазначено, розлучення з турком за наявності дітей може бути оформлене за допомогою подання спільної та позовної заяви.

Спосіб подачі залежить від наявності згоди двох подружжя розірвати шлюб. При цьому юристи з розлучень рекомендують подавати позовну заяву на розлучення навіть за згодою подружжя.

Це дозволить прискорити процедуру розірвання шлюбу із громадянином Туреччини.

Консультація сімейного адвоката під час розлучення з турком

Сімейний адвокат при розлученні з громадянином Туреччини допоможе правильно визначити тактику розірвання шлюбу, а також супроводжує Вас протягом усього процесу розлучення.

Ви можете оформити послугу розлучення під ключ, яка передбачає, що Ви повністю звільняєтеся від зобов’язань вирішити справу про розлучення з турком.

Розлучення під ключ дає можливість адвокату з розлучення взяти на себе всю відповідальність з підготовки документації, участі в судових засіданнях та доведення справи про розірвання шлюбу до кінця.

Вартість послуг при розлученні з турком

Вартість послуг при розлученні з турком визначається складністю процедури процесу розлучення, а також обставинами, характерними для сімейної пари.

У вартість послуг під час розлучення слід включати витрати на оплату судового збору, нотаріальне оформлення документів у разі потреби, а також послуги перекладача та адвоката у сімейних справах.

Кожна ситуація є індивідуальною, що впливає на вартість шлюборозлучного процесу. Тому рекомендуємо звернутися до адвокатів у сімейних справах для розрахунку вартості послуг, а також консультації щодо шлюборозлучного процесу.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти для зв’язку з юристами з розлучення. Ви можете зателефонувати, написати повідомлення до месенджера або на електронну пошту. Наші юристи оперативно зв’яжуться з Вами та нададуть інформацію на Ваш запит.

Порядок стягнення аліментів із громадянина Туреччини онлайн

Стягнення аліментів з громадянина Туреччини під час розлучення може відбуватися у двох форматах – за особистого звернення до судових органів, а також онлайн – за допомогою Інтернет сервісів.

Вирішення питання про виплату аліментів передбачає, що чоловік, який подає до суду, має вказати всі обставини, що впливають на виплату аліментів у позовній заяві.

Такими обставинами виступають склад сім’ї, стан здоров’я дітей та подружжя, місце роботи, а також всі обставини, що впливають на матеріальне становище кожного з подружжя та дитини.

При судовому розгляді справи про стягнення аліментів з турка вирішуються питання про те, коли, яким чином і в якому розмірі виплачуватиметься аліменти на дитину.

Щоб вирішити справу про стягнення аліментів на Вашу користь, звертайтесь до адвокатів у сімейних справах, які допоможуть Вам у судовому порядку оформлення стягнення аліментів онлайн.

Розділ майна при розлученні з турком

Розділу майна при розлученні з громадянином Туреччини – важливе питання, яке подружжя може вирішити як під час шлюборозлучного процесу, так і після оформлення розлучення.

Також слід зазначити, що подати до суду на поділ спільного майна можна за допомогою окремої позовної заяви ще до моменту офіційного розриву шлюбних відносин.

При розподілі спільного майна з турком слід правильно скласти перелік матеріальних благ, що належать до спільного майна.

Щоб не припуститися помилок при судовому оформленні поділу майна з турком, рекомендуємо звертатися до адвоката у сімейних справах.

Запитання сімейному адвокату про іноземне розлучення

Чи можна розлучитися з турком в Україні?
Чи можна розлучитись з громадянином Туреччини без його приїзду в Україну?
У якій країні краще оформити розлучення з іноземцем?

Телефонуйте нашим адвокатам вже сьогодні! Ми надамо всю актуальну інформацію щодо способів оформлення розлучення з громадянином Туреччини.

Зв’язатися з адвокатами з розлучень можна, переглянувши контакти на сайті юридичної компанії.

Не затягуйте процес розлучення з іноземцем. Оформляйте швидке розлучення без зайвого клопоту та витрат за допомогою наших сімейних адвокатів.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Якщо стаття була для Вас корисною – ставте лайк і переглядайте інші корисні матеріали. Ви зможете дізнатися про актуальну інформацію про зміни у сфері сімейного права.
rozluchennya-onlain.com.ua

ГУГЛ

Все про розлучення у Туреччині | VMersine.com

Сімейне право, шлюб та розлучення в Туреччині

РОЗЛУЧЕННЯ В ТУРЕЧЧИНІ – КРОК ЗА КРОКОМ. З ЧОГО ПОЧИНАТИ?

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні у 2021 році

Особливості процесу розлучення в Туреччині

Процедура розлучення з іноземцем в Україні ЮРЛІГА

Розлучення по-турецьки або “до побачення, Наталя”! – Turkeyinlife

Як розлучитися в Туреччині – Адвокатське бюро Джиндемір

Розлучення з громадянином Туреччини без його присутності у Росії

Розлучення в Туреччині

чому турецькі чоловіки бояться розлучення

мусульманське розлучення в Туреччині

як подати на розлучення в Туреччині

розлучення у Туреччині статистика

розлучення у Туреччині діти

життя після розлучення з турком

розлучення з турком в Україні

утримання дружини після розлучення в Туреччині

ЯНДЕКС

——-

АДВЕГО

розлучення         75     4.38

шлюб 33 1.93

турків           31 1.81

Туреччина         29     1.69

громадянин 28     1.64

чоловік 24 1.40

громадянином Туреччини 22 1.29 / 2.57

процес      22     1.29

україна      22     1.29

розірвання         21     1.23

адвокат      20     1.17

розірвання шлюбу 19 1.11 / 2.22

одружений 18     1.05

шлюборозлучний процес 18 1.05 / 2.10

розлучення громадянином Туреччини 17 17 0.99 / 2.98

дитина      17     0.99

оформлення 16 16 0.93

майно 15     0.88

іноземець 15     0.88

розлучення громадянином 15     0.88 / 1.75

сімейний   15     0.88

країна         15     0.88

також           15    0.88

оформити  14     0.82

аліменти  13     0.76

розлучення турком     13     0.76 / 1.52

судовий   12     0.70

заяву 10 10 0.58

сімейних адвокатів 10 10 0.58 / 1.17

може 9. 9. 0.53

оформлення розлучення 9. 9. 0.53 / 1.05

розлучитися  9       0.53

суд     9       0.53

адвокатами розлучень 8 8 0.47 / 0.93

один 8       0.47

слідувати   8        0.47

спосіб 8 8 0.47

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Розлучення онлайн